facebook twitter Google Plus
Mehmed Bir Cihan Fatihi 6. Bölüm Fragmanı Final
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Mehmed Bir Cihan Fatihi 6. Bölüm Fragmanı Final özeti:

O3 Medya'nın Kanal D ekranları için hazırladığı Fetih 1453 filminden sonra en büyük projesi olan Mehmed Bir Cİhan Fatihi beşinci bölümüyle 23 nisan salı akşamı ekranlara geldi. Yeni bölümünü merakla beklediğimiz Mehmed Bir Cihan Fatihi 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm 1 mayıs salı akşamı saat 20:00'da Kanal D ekranlarında olacak. Babası Murad Han'ın vefatı üzerine Şehzade Mehmed Edirne'ye gelmiş ve tahta geçmek için hazırlıklarını yapmaktadır. Konstantinos ise iş birliği yaptığı bir diğer taht adayı Şehzade Orhan'ı tahta geçmesi için Edirne'ye göndermiştir. Edirne'de tahtı teslim edecek olan Çandarlı Halil Paşa'nın tutacağı taraf Osmanlı'da yeni bir dönemin başlangıcı olacaktır.


Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi her Salı - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Mehmed Bir Cihan Fatihi 6. Bölüm Fragmanı Final fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Mehmed Bir Cihan Fatihi dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Mehmed Bir Cihan Fatihi 6. Bölüm Fragmanı Final Yorumları (0)
Mehmed Bir Cihan Fatihi 6. Bölüm Fragmanı Final videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Mehmed Bir Cihan Fatihi 6. Bölüm Fragmanı Final videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Mehmed Bir Cihan Fatihi 6. Bölüm Fragmanı Final ne zaman yayınlanacak, Mehmed Bir Cihan Fatihi 6. Bölüm Fragmanı Final hangi gün yayınlanacak, Mehmed Bir Cihan Fatihi 6. Bölüm Fragmanı Final hangi kanalda, Mehmed Bir Cihan Fatihi 6. Bölüm Fragmanı Final saat kaçta, Mehmed Bir Cihan Fatihi 6. Bölüm Fragmanı Final neler olacak, Mehmed Bir Cihan Fatihi 6. Bölüm Fragmanı Final özeti