facebook twitter Google Plus
Mehmed Bir Cihan Fatihi 4. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Mehmed Bir Cihan Fatihi 4. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

O3 Medya'nın Kanal D ekranları için hazırladığı Fetih 1453 filminden sonra en büyük projesi olan Mehmed Bir Cİhan Fatihi üçüncü bölümüyle 3 nisan salı akşamı ekranlara geldi. Mehmed Bir Cihan Fatihi'nin 4. bölüm fragmanı 3 nisan salı akşamı yayınlandı. Yeni bölüm 10 nisan salı akşamı saat 20:00'da Kanal D ekranlarında olacak. Babası Murad Han'ın vefatı üzerine Şehzade Mehmed Edirne'ye gelmiş ve tahta geçmek için hazırlıklarını yapmaktadır. Konstantinos ise iş birliği yaptığı bir diğer taht adayı Şehzade Orhan'ı tahta geçmesi için Edirne'ye göndermiştir. Edirne'de tahtı teslim edecek olan Çandarlı Halil Paşa'nın tutacağı taraf Osmanlı'da yeni bir dönemin başlangıcı olacaktır.


Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi her Salı - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Mehmed Bir Cihan Fatihi 4. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Mehmed Bir Cihan Fatihi dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Mehmed Bir Cihan Fatihi 4. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Mehmed Bir Cihan Fatihi 4. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Mehmed Bir Cihan Fatihi 4. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Mehmed Bir Cihan Fatihi 4. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Mehmed Bir Cihan Fatihi 4. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Mehmed Bir Cihan Fatihi 4. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Mehmed Bir Cihan Fatihi 4. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Mehmed Bir Cihan Fatihi 4. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Mehmed Bir Cihan Fatihi 4. Bölüm 2. Fragmanı özeti